ترمز پله ترمز پله فیکس استپ 3 5

ترمز پله

 
ترمز پله ها  موادی ترکیبی( متشکل از 4 جزء) هستند با سطح زبر  که باعث جلوگیری از لیز خوردن افراد به هنگام تردد در راه پله ورمپ(سطح شیبدار) یا هر مکانی با کف لیز یا لغزنده می شوند.این دسته از محصولات ضد لیز خوردن،بسیار قدرتمند وعمر مصرف بالایی دارند.این مواد توسط گروه های مجرب با  شکل و  اندازه استاندارد بر  روی کف محیط های سُر مانند پله ها  اعمال می شوند..ترمز پله یا استپ پله از لحاظ دسته بندی سر شاخه همه ی محصولات ضد لغزندگی محسوب می شود.
ترمز پلهفیکس استپfix step

ترمز پله فیکس استپ                  (Fix step (anti slip system

ترمز پله فیکس استپ قوی ترین نوع  از محصولات ضد لغزندگی  (استپ پله )در دنیا است که  برای پیشگیری ازخطرات و حوادث لغزندگی و سر خوردن بر روی پله ها و رمپ ها بدون ایجاد آسیب و یا تراش بر روی  محل لغزنده اجرا می شود.  متخلخل و زبر بودن سطح این محصول   باعث می شود تا کفی کفش یا دمپایی  با آن درگیر شود و از حوادث لیز خوردن یه طور جدی جلوگیری شود.(احتمال حوادث تا99% کاهش پیدا می کند).
 ضخامت کم (1میلیمتر)و هم سطح بودن با کف در این نوع از ترمزپله ها باعث شده تا بعد از نصب بر روی پلکان، ضمن زیبایی بخشیدن منحصر به فرد، افراد عابر بر آمدگی خاصی را زیر پای خود احساس نکنند.(نداشتن ارتفاع و لبه از استاندارد های محصولات آنتی اسلیپ پله ها می باشد،زیرا امکان گیر کردن نوک یا پاشنه کفش به ترمز باعث سقوط در راه پله می شود.)
 ضد لغزنده فیکس استپ محصول انحصاری شرکت عمران بهساز می باشد و فقط توسط گروه اجرایی شرکت به شما مشتریان عزیز عرضه می شود.

تفاوت ترمز پله با نوار ضد لغزش

 ترمز پله فیکس استپ موادی است که توسط گروه اجرایی  بر روی پله اجرا می شود.کاربری  محصول Fix step برای تردد زیاد مانند ادارات،سازمان ها،ایستگاه های مترو،مجتمع های مسکونی و.. با فشار بالا می باشد.اما نوار های ضد لغزشFix tape  نوار چسب هایی هستند با سطح زبر (به صورت آماده) برای کاربری معمولی و تردد متوسط استفاده می شوند.برای اطلاعات بیشتر اینجا نوار ضد لغزش کلیک نمایید.

انواع  ترمز پله فیکس استپ :

1-فیکس استپ معمولی(7 سانتیمتر عرض در طول آزاد-رنگ مشکی یا سفارشی نصب فقط توسط شرکت)    2-فیکس استپ شبنما دار(7سانتیمر عرض در طول آزاد-رنگ مشکی یا سفارشی نصب فقط توسط شرکت)      3- صفحات فیکس استپ آماده در سایزهای مختلف(قابل ارسال به کل کشور ونصب با چسب وپیچ)       *فتولومینسنت، شبنما، شب تاب یا نور تاب باعث درخشندگی پله ها در تاریکی ،بدون نیاز به برق می شود.  

ترمز شبنما              ضد لغزندگی نورتاب

مزایای استفاده از ترمز پله فیکس استپ

.پیشگیری از لیز خوردن وحفظ سلامت افراد

.مقاومت بسیار بالا(روزانه 20000 تردد- آزمایش شده در ایستگاه های مترو تهران ثبت شده)

.جلوگیری از ساییده شدن پله و رَمپ

.قابلیت شستشو و نظافت با هر موادی

.مقاوم در محیط مرطوب مانند استخر

.استحکام فوق العاده و عمر طولانی

.قابلیت اجرا بر روی(سنگ-چوب-شیشه-سیمان-سرامیک-فلز و....)

.زیبایی بخشیدن به مکان اجرا شده

.طرح های متفاوت
.اجرا شده در تمامی نقاط تهران وکشور(بیش از 4000 پروژه)

.دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 10 سال    

 تصاویر          
اخبار